Дистанційне навчання – нові реалії сучасної освіти

Розповідає Мирослава Петрівна Лакоцька,  вчителька  початкових класів ліцею №94 Львівської міської ради, тренер-педагог

Коронавірус, який миттєво поширився світом, вніс зміни у всі сфери суспільства загалом та  життя кожної людини, зокрема.

Освіта не стала винятком. Вчителька, яка завжди мала перед собою 30 пар очей, відчувала дотик дитячих долонь, вимушено перейшла на  розмову  з маленькою камерою, яка блимала червоним вогником.

Дистанційна освіта стала невід’ємною часткою і моєї роботи. Після перегляду різних сервісів для навчання онлайн, я не працювала з дітьми у Viber, а  обрала платформу  Google .

Дослідивши можливості Google classroom для онлайн – навчання, створила віртуальний клас, завантажила в батьківську групу код доступу і опис створення акаунту для дитини та приєднання до класу. Діти, батьки і я опановували зовсім новий вид роботи – дистанційне (мобільне) навчання.

Під час карантину я проводила онлайн – уроки, завантажувала навчальні матеріали – презентації, схеми, аудіо- та відеофайли, створювала тестові завдання, давала посилання на корисні ресурси для додаткового вивчення.

Застосування електронних ресурсів допомогло працювати з дітьми, дотримуючись календарного планування, без змістового вилучення окремих тем чи  їх скорочення.

А ще я запровадила онлайн – спілкування всередині класу. Після уроків  не вимикала конференцію і кілька хвилин діти могли спілкуватися один з одним.

Робота у Google classroom виявилася ефективною, цікавою. Я здобула новий досвід роботи з дітьми в режимі онлайн і радо ділюся ним з колегами.

 

 

Переглядів - 62