Створюємо спільноту, починаючи з 1-ого класу

Досвідом створення спільноти учасників освітнього процесу НУШ діляться консультант КУ «ЦПРПП» Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області ВОРОБЕЦЬ Надія Теодорівна та учителька початкових класів Миколаївської ЗОШ І ступеня СТАСІВ Оксана Юріївна.

За тривалий час педагогічної співпраці ми переконалися, що створення спільноти – нелегка, але вкрай важлива праця. Різноманітна спільна діяльність робить життя класу цікавим, сприяє налагодженню доброзичливих стосунків.

Цікаві конкретні справи, актуальні для дітей, мотивують їх узгоджувати власну навчальну й соціальну діяльність. Позитивно впливає на спільноту, коли кожен виконує конкретну, хоча б невелику роботу для загального блага, виявляючи себе при цьому як член колективу.

Важливим є дозвілля, організоване й проведене разом: екскурсії, підготовка і проведення свят і конкурсів, участь у концертах і змаганнях допомагають зміцнити спільноту здобутими разом перемогами чи невдачами.
Запрошуємо до перегляду представлених матеріалів.

 

 

Досвідом створення спільноти в класі на основі педагогіки партнерства ділиться Сподарик Ліля Степанівна , вчителька Рудниківського НВК Миколаївської ТГ.

 

Переглядів - 80