Порядок здійснення супервізії: пропозиції для обговорення

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт Порядку надання професійної підтримки та допомоги педагогічним працівникам (здійснення супервізії) у сфері загальної середньої освіти.

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт Порядку надання професійної підтримки та допомоги педагогічним працівникам (здійснення супервізії) у сфері загальної середньої освіти (далі – Порядок здійснення супервізії).

 

 

Дія Порядку здійснення супервізії поширюється на педагогічних працівників, які забезпечують освітній процес у закладах загальної середньої освіти, незалежно від форми власності та сфери управління.

Порядок здійснення супервізії розроблено директоратом шкільної освіти та робочою групою, створеною наказом Міністерства освіти і науки України від 05.01.2024 № 9.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту приймаються в електронній формі до 20 березня 2024 року на e-mail: nataliia.kliasen@mon.gov.ua або за адресою: 01135, м. Київ, просп. Берестейський, 10.

Контактна особа для надання консультацій: Наталія Клясен, державний експерт експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення в освіті директорату шкільної освіти, номер телефону: (044) 481 47 58.

 

Переглядів - 100