Свідоцтво досягнень

Лілія Чаплигіна поставив(ла) запитання 2 роки тому

Добрий день!
Цікавить питання, в школі цикло-блокова система, навчальний процес поділений на 4 семестри. Вичитка багатьох предметів відбувається за два семестри, розклад здебільшого складений парами. Закінчується перший семестр, який триває 2 місяці, потрібно оцінити здобувачів освіти за перший семестр. Свідоцтво досягнень яке пропонує МОН розраховане на два семестри. Дітей, за цих два місяці навчання вчителям не вдалося вивчити досконало(навчання відбувалося дистанційно, очно навчалися лише 5 днів). Як бути, як сформулювати своє свідоцтво досягнень, яке буде відповідати режиму навчання нашої школи? Яке воно має мати вигляд?

Переглядів - 2
1 Відповіді
Барна МаріяБарна Марія Супервізор надав(ла) відповідь 2 роки тому

Шановна п.Ліліє!
У вирішенні сформульованих Вами запитань у рамках супервізійної діяльності я можу надати консультацію лише опосередковано, тобто підказати, у яких нормативно-рекомендаційних матеріалах Ви зможете більш-менш детальніше прочитати про ту чи іншу педагогічну ситуацію (додаток 1) .
Зважаючи на автономію закладу загальної середньої освіти/академічну свободу педагогів, прийняття рішень з того чи іншого питання залишається за особами/особою у межах їх/її компетенцій.
Вірю, що Ви зумієте критично проаналізувати чинні рекомендації/накази і приймете оптимальне рішення.
тел. для спілкування (за потреби) 067 238 04 33
З повагою М. Барна
 
додаток 1

Переглядів - 1