Завершуємо 2021-2022 н. р. у початкових класах

Робочі матеріали на допомогу керівникам закладів освіти та  вчителям початкових класів за результатами  вебінарів Барни М.М. «Річне оцінювання у 1-2 та 3-4 класах»

31 травня та 2 червня 2022 року Марія Барна провела  вебінари  щодо завершення 2021/2022 навчального року у початкових класах:  «Річне оцінювання у 1-2 класах»   та   «Річне оцінювання у 3-4 класах».

На вебінари зареєструвалося близько 750 осіб, переважна більшість з яких  при заповненні реєстраційної форми  сформулювали запитання до спікерки у контексті відповідної теми.

Очевидно, що запитань було багато і різних. Тому мені довелося провести  їх  детальний  аналіз, згрупувати  в окремі змістові блоки з тим, щоб  підготувати, по-перше,  коротку обґрунтовану відповідь з посиланнями на  нормативно-рекомендаційні матеріали   відповідних освітянських інституцій (Додаток 1 і Додаток 2).

По-друге, я  намагалася провести вебінари з використанням практик  діалогічної взаємодії, щоб можна було не лише  прокоментувати те чи інше положення документу, але й представити  власний досвід і досвід  вчителів початкових класів ЗСО Львівщини та інших регіонів  України, набутий у  процесі розробки нового Державного стандарту  початкової освіти, пілотування НУШ та її впровадження усіма вчителями   початкових  класів впродовж 2017/2018-2021/2022 рр.

Марія Барна,  кандидатка педагогічних наук, доцентка,
завідувачка кабінетом координації впровадження
НУШ і моніторингу Львівського ОІППО,
членкиня робочої групи з розробки і впровадження
нового Державного стандарту початкової освіти,
тренерка для тренерів НУШ, експертка із сертифікації,
тренерка-супервізорка, розробниця і
координаторка сайту «Супервізія в НУШ»

Завершуємо 2021-2022 н.р. у початкових класах

 

Переглядів - 668