Що варто пригадати

Шановні вчителі майбутніх перших класів НУШ!
Ви незадовго завершите освітню діяльність зі своїми вихованцями –  четвертокласниками і з 1 вересня 2021 року розпочнете активну роботу у перших класах НУШ!

Здається, що до зустрічі з першачками ще пів року,  і ви встигнете підготувати для роботи з ними відповідний освітній простір,  навчально-методичне забезпечення, які (до певної міри) повинні відрізнятися від того, що вас оточувало попередні чотири роки.  Але час біжить дуже швидко і ви незчуєтеся , як наступить серпень – місяць активної підготовки до нового 2021-2022 навчального року!

З огляду на швидкоплинність часу і наш намір надавати педагогічним працівникам супервізійну підтримку  ми створюємо на нашому сайті  спеціальну рубрику «1 клас НУШ. Що варто пригадати».

У цій рубриці ми спеціально розмістили покликання на нормативно-методичні матеріали 2017-2019 років, які не втратили своєї чинності і допоможуть вам професійно підготуватися до роботи у 1-их класах НУШ!

Якщо у вас виникнуть запитання щодо організації освітнього процесу у 1-их класах НУШ з 1 вересня 2021 року, запрошуємо скористатися рубрикою нашого сайту «ЗАПИТУЙТЕ», у якій ви зможете сформулювати проблему, яка вас хвилює. Наша команда супервізорів обов’язково  підготує розгорнуту відповідь і надішле  її  на вашу електронну адресу. Якщо запитання будуть  із серії «публічні»  ,  то і  ви, і колеги  зможуть  прочитати відповіді на нашому сайті «Супервізія в НУШ».

Запрошуємо до співпраці!

З повагою – координатор  проекту
«Супервізія в НУШ» Марія Барна

 

1. Нова українська школа    <–

1.1. Ранкова зустріч: що це і навіщо   <–
1.2 Добірка матеріалів для організації ранкових зустрічей НУШ   <–
1.3 МОН дало рекомендації, як облаштувати освітній простір Нової української школи   <–

2. Нові правила для перших класів. Усе, що варто знати батькам   <–

3. Нова українська школа: можливості та виклики   <–

4. Оцінювання для першачків нуш: 5-ступеневий алгоритм роботи вчителя, замість абстрактних оцінок – концентрація на конкретних результатах та врахування вікових особливостей дітей   <–

5. Перший рік НУШ. Чи справді українська школа нова?   <–

 

Переглядів - 65