Крокуємо у 1-ий клас

Шановні педагоги!

Сьогодні, 28 березня 2021 року,  ми на нашому сайті «Супервізія в НУШ» створили для вас нову підрубрику «Майстер-класи тренерів» у рубриці «Ділимося з вами».

Відвідуючи цю  сторінку,  ви матимете змогу вчитися разом з дописувачами, авторами публікацій  з інших медіа-джерел,  сучасних практик організації освітнього процесу у 1 класі НУШ, переходячи крок за кроком від однієї теми до іншої.

Хто буде/може бути  основними авторами матеріалів для  розміщення на цій сторінці?

Всі, хто мають бажання поділитися з широким загалом вчителів власним творчим доробком з тієї чи іншої проблеми, характерної для організації роботи з першокласниками, зокрема:  вчителі, які вбачають потребу у професійному самовдосконаленні,  супервізори, методисти ЦПР, керівники ЗСО  і всі, кому небайдужа доля НУШ.

Сьогодні ми надаємо сторінку нашим всеукраїнським і регіональним педагогам-тренерам, які в числі перших підтримали ідею такого способу взаємо-/самонавчання, зокрема: Оксані Росипській, Марії Мельник, Наталі Грень, Галині Березовській, які у своїх презентаціях розкривають досвід пілотування НУШ, послідовні кроки до формування соціального партнерства з батьками, досвід створення і використання сучасного освітнього середовища, доцільність і підходи у проведенні ранкових зустрічей.

Запрошуємо до перегляду матеріалів, їх аналізу і конструктивних пропозицій щодо співпраці у напрямку «Вчимося разом».

Про свої уподобання, потребу у тематичних публікаціях  та бажання співпрацювати пишіть на нашому сайті у блоці – Наша Адреса- Запрошуємо до співпраці!

 

З повагою – авторка і координаторка  проекту
«Супервізія в НУШ» Марія Барна

 

Презентації тренерів-педагогів >>

>>Досвід пілотування НУШ (О. Росипська)

>>Освітнє середовище НУШ (Н. Грень)

>>Партнерство з батьками НУШ (М. Мельник)

>>Ранкові зустрічі НУШ (Г. Березовська)

>>Ранкові зустрічі-НУШ (О.Росипська)

>>Тихе читання-НУШ (О.Росипська)

 

Переглядів - 88