Супервізія в дії!

Приємно, зворушливо, по-товариськи на відстані близько 1000 км!

Сьогодні, 05 листопада 2021 року з 17.00 до 19 .00 год., на ZOOM-платформі на запрошення Галини Руденко , тренерки -супервізорки комунальної установи «Центр професійного розвитку «Освітня траєкторія» ДМР відбувся круглий стіл з обміну досвідом супервізорів закладів освіти міста Дніпра «Супервізія в НУШ» і тренерок-супервізорок КЗ ЛОР Львівський ОІППО Марії Барни та Олі Банах.

Учасники круглого столу обмінялися думками щодо процедури і змісту проведення супервізорами супервізійних сесій у 2021 році на запрошення керівників закладів освіти місцевих ТГ у контексті виконання відповідних Постанов Кабінету Міністрів та наказів МОН України щодо порядку використання субвенційних коштів для здійснення педагогічної підтримки вчителів початкових класів.

Розмова була відвертою з огляду на певні проблемні моменти в організації і проведенні супервізійних сесій, але конструктивною і дієвою. Обидві сторони дійшли висновку, що і проблеми подібні в Дніпрі й у Львові, і шляхи їх вирішення також майже збігаються, що вселило у нас впевненість у виборі нашими командами оптимальних на даний момент підходів.

Такі зустрічі потрібні,- одностайна думка учасниць круглого столу!

 

До наступних зустрічей, колеги!

Марія Барна.

 

Переглядів - 70