Розпочалася підготовка освітянських команд до запуску НУШ у 5-9 класах

Як відомо,  своїм наказом від 02.04.2021 р.  №406 Міністерство освіти і науки затвердило заявку і програму  реалізації інноваційного освітнього проекту всеукраїнського рівня за темою  «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти»

У межах Проєкту, розрахованого на період  2021-2027 рр., передбачено зміну цілей та основних завдань освіти, зокрема  базової,  відповідно до сучасної освітньої парадигми Нової української школи та світових тенденцій розвитку національних освітніх систем.

Про ці наміри МОН України ми інформували читачів сайту 19.05.2021 р. у публікації «МОН готується до запуску НУШ у 5-9 класах» .

У рамках першого – організаційно-підготовчого етапу (квітень-жовтень 2021 року)  – проводиться навчання відповідних груп освітянських працівників, вчителів – учасників Проєкту, які розпочали підготовку до пілотування у 5-их класах, за програмою онлайн-курсу «Нова українська школа: перехід на наступний рівень».

Станом на сьогодні відбулося уже п’ять вебінарів.

Усі презентації спікерів та відеозаписи вебінарів знаходяться тут  -> «Нова українська школа: перехід на наступний рівень»

Шоста зустріч  відбудеться у червні 2021 року

 

Переглядів - 107