Проводимо й оцінюємо тематичну діагностувальну роботу №3 з математики у 5-их класах НУШ

Завдання розроблені й укладені авторками (М. Барна, Л. Дутко) у контексті чинних рекомендацій МОН України від 19.08.2022 р. № 1/9530-22 щодо оцінювання учнів 5 – 6 класів.

Шановні колеги!

Надсилаємо  для використання в освітньому процесі ТДР №3 з теми: «Дії з натуральними числами».

Завдання розроблені й укладені  авторками М. Барною і Л. Дутко за  КТП і технологічною матрицею для оцінювання результатів навчання з математики (М.Барна) у  відповідності до модельної програми О.Істера та у  контексті чинних рекомендацій МОН України від 19.08.2022 р. № 1/9530-22 щодо оцінювання учнів 5 – 6 класів, які здобувають освіту відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти.

Нагадуємо, що … «з метою підготовки до наступного після діагностувальної роботи уроку рекомендуємо учителю у зручний для себе спосіб узагальнити виявлені результати навчання учнів класу, визначити їх досягнення та утруднення, спланувати форми і зміст диференційованої та індивідуальної роботи учнів, визначити шляхи подальшої роботи з метою покращення результатів. Форму аналізу діагностувальної роботи вчитель може дібрати на власний розсуд».

З огляду на рекомендації МОН України завдання  ТДР№3  дібрані/сформульовані таким чином, щоб результат навчання, який ви будете оцінювати, можна було чітко визначити за підсумками  виконання кожного окремого завдання у контексті певної ГЗР.

У кінці роботи  записуємо  оцінювальні судження з орієнтирами (за потреби) щодо покращення результатів виконання завдань  із зазначенням рівня результату навчання (рівневої оцінки).

Радимо також зафіксувати  результати  перевірки виконання завдань ТДР № 3, скориставшись  відповідними  фідбеками (додатки 2.0 та 1).

Використовуючи запропонований інструментарій, радимо відобразити на лівій стороні класного  журналу результати проведеної   тематичної  діагностувальної   роботи №3 та  тематичне, якщо НЕ прийняте рішення педради ЗО про відмову від його здійснення упродовж адаптаційного періоду, оцінювання (рівневі оцінки).

 

                                                                             М.Барна, Л.Дутко

 

Переглядів - 2 552