Тренер-супервізор, розробник Концепції Центру «Супервізія ДляВас» та координатор його діяльності – Марія Барна

Ми – Центр «Супервізія ДляВас»

Місія Центру  – це не  стільки підготовка і оприлюднення  обґрунтованих відповідей наших супервізорів  на ті чи інші проблемні запитання, як супервізійна допомога/підтримка кожної/-го, хто звернеться до нас, у розв’язанні професійних проблем, що виникають у вашій роботі,  та плекання такого покоління педагогів, які будуть змінюватися самі і не боятимуться змінювати світ на краще!   

У нашій області  ми підготували за спеціальною тренінговою програмою «Супервізія як стратегія покращення якості викладання» (наказ МОН України від 18.10.2019 р. № 1313)  138 регіональних супервізорів з числа педагогів, які вже залучені до Нової української школи, впроваджують сучасні методики і практики навчання учнів 1-4 класів і частково були обізнані з системою супервізії – професійної підтримки.

У процесі навчання всі учасники тренінгів ознайомилися з  завданнями супервізорів у процесі впровадження концепції Нової української школи, набули вмінь проведення  наставницьких бесід з учителями з проблем, що можуть виникати у їх практичній діяльності,  удосконалювали  свої навички активного слухача тощо.

Якщо ви бажаєте навчитися реалізовувати власні професійні цілі та  цілі реформування української освіти, то ви зробите правильний вибір щодо подальшої співпраці, бо наш Центр «Супервізія «ДляВас»»  надасть вам відповідну педагогічну підтримку, адже супервізори не будуть здійснювати перевірку роботи вчителя чи контролювати його, а допомагатимуть їм долати професійні труднощі, протидіяти стресу, запобігати професійному вигоранню, зміцнювати позитивну самооцінку і  зростати  професійно. .
 Ми і ви – носії змін!

 

 

Тренери-супервізори:

Барна Марія – завідувачка кабінету координації впровадження НУШ і моніторингу КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», кандидат педагогічних наук, доцент;
Трущак Оксана – заступниця директорки Ліцею №66 Львівської міської ради;
Банах Ольга – старший викладач кафедри педагогіки КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»

Переглядів - 628