Пошук траєкторії розвитку НУШ

Четвертий рік вчителі початкових класів України продовжуватимуть роботу в умовах запровадження реформи НУШ. За  результатами  наукових досліджень ефективності реформування    української освіти вважається, що до  ключових умінь учителя, важливих для досягнення результатів навчання учнів, вони відносять  такі уміння, як використання інноваційних технологій, реалізація принципів особистісно орієнтованого навчання, уміння заохотити учнів до пошукових видів діяльності, уміння здійснювати індивідуальний і диференційований підхід, організація групової форми роботи на уроці.

Заступники директорів в умовах запровадження реформи НУШ за цими ж дослідженнями  найбільше потребують поглиблення знань і навичок з управління інноваційними процесами, проєктного менеджменту, інформації щодо закордонного досвіду організації освітнього процесу в закладах освіти, а також із нормативного регулювання НУШ і щодо комунікації та мотивування педагогічних працівників до здійснення реформи (https://iea.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/Pilot_NUS_Report_2020.pdf ).

З метою  надання постійної педагогічної підтримки учасникам освітнього процесу (супервізії) у їх  підготовці до роботи в умовах розбудови нової української школи   у лютому 2021 року був створений сайт «Супервізія в НУШ…» (http://barna-consult.com/),  на сторінках якого систематично розміщуються  актуальні статті науковців, посадових осіб   відповідних освітянських інституцій, методичні доробки практикуючих учителів тощо.

Ось і сьогодні до вашої уваги  презентація «Нова українська школа: що має змінюватися? Чому і як? Пошук траєкторії розвитку», підготовлена завідувачкою  кабінету координації впровадження НУШ і моніторингу КЗ ЛОР Львівський ОІППО Барною М.М. для проведення робочої зустрічі з заступниками директорів шкіл і вчителями початкових класів у переддень нового 2021-2022 навчального року.

 

НУШ:що має змінюватися? Чому і як? Пошук траєкторії розвитку.

 

Марія Барна, “Супервізія в НУШ”

 

 

Переглядів - 743