Підготувати і провести сучасний урок нелегко…

Зустрічі з провідними експертами НУШ

Компетентнісний підхід до формування змісту та організації освітнього процесу вимагає певного підвищення професійної майстерності вчителя, доозброєння його новими знаннями, сучасними компетенціями, методами і технологіями, які б дозволили йому пере­будувати освітній процес відповідно до нових вимог і підходів.

Тому, Центр професійного розвитку педагогічних працівниікв Баштанської міської ради 18 січня організував івент для педагогів математики Баштанської та Володимирівської громад з Марією Барною, завідувачкою кабінету впровадження НУШ Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, експерткою із сертифікації, тренеркою-супервізоркою, розробницею і координаторкою сайту “Супервізія в НУШ”.

Тема івенту: “Підходи до конструювання сучасного уроку в 5-6 класах НУШ “.
Підготувати і провести сучасний урок нелегко. Потрібно відповідально ставитися до своїх обов’язків, але найбільше – вийти на сучасний рівень педагогічного мислення. Реалізація прагнення провести завтрашній урок краще за сьогоднішній розпочинається з його підготовки. Марія Михайлівна запропонувала новий підхід до календарно-тематичного планування та інструменти для формувального/підсумкового оцінювання. Акцентувала увагу педагогів на конструювання сучасного уроку математики НУШ на засадах компетентнісного підходу. Вчителі разом із спікеркою обговорили сучасні підходи до уроку та отримали домашнє завдання.

Щиро дякуємо Марії Барні за цікаве спілкування та плідну співпрацю.

Модератор заходу – Ірина Левицька, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Баштанської міської ради.

 

Переглядів - 403