Ми разом – дорослі і діти з України, Європи, світу!

У психопедагогічних рекомендаціях зроблена спроба представити авторський доробок команди волонтерів (учителів початкових класів та основної школи, практичних психологів, науковців) щодо організації та проведення ресурсних, пізнавально-творчих уроків для молодших школярів, вебінарів для батьків учнів та психологів, організації ресурсно-освітнього простору в умовах першого місяця війни 2022 року.

Ми разом – дорослі і  діти з України, Європи, світу!

Шановні наші педагоги-тренерки, супервізори, симпатики і читачі сайту http://barna-consult.com/!!   Сподіваюся, що всі ви та ваші рідні, близькі, знайомі у безпеці і здорові!   У нас усіх немає досвіду комунікації у таких надскладних умовах, але мусимо знаходити у собі сили  виробляти ці нові вміння, бо вірю, що спілкування  у нашому  високопрофесійному середовищі  додасть нам впевненості у роботі з дітьми, фізичної та емоційної стійкості  і ще більшої віри у якнайшвидшу перемогу нашого  війська над рашистськими нелюдами!

Переконана, що кожна/кожен з вас  здійснювали і  здійснюєте багато волонтерських послуг для підтримки нашої армії щодо  наближення такої очікуваної нами всіма перемоги,  родин вимушених переселенців, не забуваючи при всьому цьому і про організацію та  забезпечення освітнього процесу зі своїми вихованцями як у рідній школі, так і за її межами

У  ФБ, відповідних вайбер-групах  ще на початку березня були опубліковані пости  про те, що  створюється освітянська  команда  для реалізації Міжнародного проєкту “Урок для дітей України” https://www.gomasonk.com.ua/урок-для-дітей-україни/  з ініціативи  ГО МАСОНК /(керівниця проф. Інна Осадченко; заступниця – Оксана Словік ) , участь у якому беруть високопрофесійні вчителі початкових класів України. Станом на сьогодні цей Проєкт успішно реалізується, зокрема й за участю   тренерок, супервізорок – творчих, досвідчених, відповідальних вчительок початкових класів закладів освіти нашої Львівської області:  Л. Паук, І. Гузан, М. Мельник, Г. Мамчур, Н. Ластовецької, Г. Березовської.

Місяць цієї щоденної роботи переконує нас у тому, що  ресурсні, навчально-пізнавальні уроки потрібні дітям з різних регіонів нашої України!  З огляду на це ми запрошуємо вас  до співпраці з командою ГО МАСОНК щодо   організації, підготовки та проведення у воєнний час ресурсних навчально-пізнавальних онлайн-занять  для дітей віком 6–11 років у контексті оновлення соціально-освітнього простору розвитку особистості.

 

Громадська організація “Міжнародна асоціація сучасної освіти, науки та культури”

Урок для дітей України

ОсадченкоІ., СловікО., БарнаМ. Психопедагогічні рекомендації для роботи з дітьми 6–11 років

 

Переглядів - 39