Готуємося до ДПА з математики у 4 класі НУШ

Працюючи над розв’язанням компетентнісних завдань за сторінками  навчального видання “Розвиваємо математичну грамотність. Тематичні роботи з математики. 4 клас НУШ” авторства Марії Барни та Людмили Паук, Читач зможе поступово, крок за кроком  виробляти  необхідні   вміння  як для оволодіння відповідними математичними знаннями, так і  для виконання письмової роботи з Державної підсумкової атестації за результатами здобуття початкової освіти.

 

Ознайомитись із посібником «Розвиваємо математичну грамотність. Тематичні роботи з математики. 4 клас» та замовити його  можна на сайті видавництва «Астон».

Як часто ми чуємо фрази на кшталт: «Для чого вчити математику? Чи є сенс вчити табличку множення в час, коли машини рахують швидше?… ».

У відповідь на ці та інші подібні запитання автори посібника «Розвиваємо математичну грамотність. Тематичні роботи з математики. 4 клас» і редакторський колектив видавництва «Астон» вважають, що дітям молодшого шкільного віку не потрібно розповідати, як важливо вивчати математику, а надати їм можливість зануритися в світ цікавих життєвих ситуацій, які вирішуються математичними методами.

Саме за таким принципом  й розроблено  дане  навчальне видання, яке   містить компетентнісні завдання  за усіма змістовими лініями, передбаченими чинною програмою з математики для 1-4 класів, розроблені в розрізі інтегрованих тем, передбачених у курсі «Я досліджую світ» (4 клас), зокрема: «Літні мандрівки і відкриття», «Чому люди подорожують?», «Чарівні перетворення в математиці», «Таємниці природи: бджола — природжений математик!», «Пізнаємо космос», «Математика навколо нас».

 

Переглядів - 981