Нормативно-методичні документи, поради щодо організації освітнього процесу

Список запитаньКатегорія: Освітнє середовище в НУШНормативно-методичні документи, поради щодо організації освітнього процесу
Галина Вненкевич поставив(ла) запитання 3 роки тому

Як відомо, зовсім недавно утворилися нові адміністративні одиниці і нові адміністративні органи управління, зокрема й освітянські. Проблемних запитань в роботі виникає доволі багато і різних, а кількість фахівців – обмежена.
Добрим помічником у пошуку відповідей, консультацій є Інтернет, освітянські сайти, зокрема і сайт «Супервізія в НУШ». З огляду на це дозвольте запитати: Чи не плануєте ви на сайті створити рубрику на допомогу вчителям початкових класів, які з 1 вересня 2021 року будуть працювати у 1 класі НУШ?
Якщо так, то чи передбачаєте ви розміщувати на сторінці нормативно-методичні документи, поради щодо організації освітнього процесу, які б містили інформацію, потрібну педагогам? Дякую за відповідь.

Переглядів - 1
1 Відповіді
Барна МаріяБарна Марія Супервізор надав(ла) відповідь 3 роки тому

Дякуємо і Вам, пані Галино, за слушне запитання, бо у наших планах супервізійної підтримки педагогів насправді є створення і такої рубрики, і здійснення постійного дайджесту наявних нормативно-методичних матеріалів МОН України та інших освітянських інституцій, закладів освіти, дописувачів, які б допомагали вчителям 1-их класів НУШ швидше адаптуватися до творчої роботи в умовах реформування української освіти.

Тому запрошуємо Вас і освітян вашої громади до активного відвідування нашого сайту! Чекаємо й на інші проблемні запитання, у вирішенні яких зможемо Вам допомогти!

Переглядів - 1