Домашні завдання в початковій школі.

Список запитаньКатегорія: Педагогічні ситуаціїДомашні завдання в початковій школі.
Cмага Тетяна поставив(ла) запитання 3 роки тому

Частина батьків наполягають на тому, щоб давати дітям д/з з перших днів навчання. Інша половина батьків стверджують, що це обтяжує дитину і батьків. Хочеться дізнатися Вашу думку стосовно цього. Щиро дякую.

Переглядів - 1
1 Відповіді
Барна МаріяБарна Марія Супервізор надав(ла) відповідь 3 роки тому

Пані Тетяно! Готуючи відповідь на Ваше запитання «Чи потрібні домашні завдання школярам?», я, очевидно, мушу опиратися на чинну нормативно-правову базу, зокрема Наказ від 25.09.2020 № 2205 «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти», Розділ V. Забезпечення освітнього процесу. Вимоги до організації освітнього процесу, п. 6: Тривалість виконання завдань для самопідготовки учнів у позанавчальний час не рекомендується більше 1 години у 3-5 класах та 1,5 години у 6-9 класах, 2 години – у 10-11(12) класах. Учням 1-2 класів не рекомендуються обов’язкові завдання для самопідготовки у позанавчальний час.
Окрім цього, пропоную Вам ознайомитися з деякими публікаціями з даної проблеми з тим, щоб Ви змогли порівняти різні точки зору і прийняти самостійно/зі спільнотою учасників освітнього процесу відповідне рішення.
1. Словник НУШ: Домашні завдання в початковій школі 
2.Чи потрібні домашні завдання школярам?

Переглядів - 1