Вчимося разом оцінювати по-новому процес і результати навчання учнів 5-их класів НУШ з математики

Тут ви знайдете орієнтовні зразки КТП уроків математики у 5 класі НУШ на ІІ семестр 2022/2023 н.р.

Чотири місяці навчання у першому семестрі 2022/2023 навчального року у закладах освіти України  відбувалися   у складних умовах воєнного стану.

Для п’ятикласників освітній процес ускладнювався ще й необхідністю адаптації до змін у контексті впровадження нової української школи.  І дорослі, і діти стикнулися з різники викликами, одні з яких вдалося подолати, а деякі з них і далі залишаються проблемними.

До найбільш проблемних учителі-предметники, керівники закладів освіти відносять питання оцінювання процесу й результатів навчання учнів, фіксації оцінок у класних журналах й виставлення підсумкових семестрових оцінок у розрізі груп загальних результатів навчання.

З метою підтримки педагогічних працівників  різні освітянські інституції, науковці, високо досвідчені вчителі-практики, супервізори провели цілу низку адресних семінарів, тренінгів, вебінарів, курсів підвищення кваліфікації тощо.  На сторінках ЗМІ, сайтах, ютуб-каналах  можна знайти  доволі багато  корисної  й потрібної  інформації для роботи в нових умовах, зокрема і на моєму сайті «Супервізія в НУШ…».

Сьогодні вчителям  математики  для використання у практичній діяльності  пропонуються  ТАКІ  матеріали:

  1. Марія Барна. Навчальна програма разом з орієнтовним календарно-тематичним плануванням уроків математики в 5 класі  (5 год на тиждень)  ІІ семестр 2022-2023 н.р. (95 год). Модельна навчальна програма: Математика 5-6 класи для загальноосвітніх навчальних закладів (автор О.С.Істер.) (Додаток 1).
  2. Барна М., Гурська І., Іваночко О., Черхавська Л. Навчальна програма разом з  орієнтовним  календарно-тематичним  плануванням уроків математики в 5 класі (5 год на тиждень)ІІ семестр 2022-2023 н.р.(95 год). Модельна навчальна програма: Математика 5-6 кл. для загальноосвітніх навчальних закладів (автори Василишин М.С., Миляник А.І., Працьовитий М.В., Простакова Ю.С., Школьний О.В.) (Додаток 2).

 

Марія Барна, канд. пед.наук, доцентка, зав. кабінетом
координації впровадження НУШ КЗ ЛОР «Львівський ОІППО»

 

Переглядів - 1 286