Впроваджуємо НУШ у 5-их класах

У непростих умовах воєнного часу  розпочався  2022/2023 навчальний рік у закладах освіти України.

Працівники освітянських  інституцій усіх рівнів, батьки, учні, меценати та всі небайдужі до  проблем в Україні, незважаючи на ризики і виклики часу, доклали максимум зусиль, щоб навчальний рік  розпочався вчасно там, де це можливо, з дотриманням безпечних умов для навчання школярів і роботи педагогів.

Розуміючи всю складність організації і забезпечення освітнього процесу у закладах освіти, науково-педагогічні та педагогічні працівники нашого інституту (директор Хобзей П.К.)  професійно і системно надають педагогічну підтримку всім категоріям педагогічних працівників, які розпочали впровадження Нової української школи у 5-их класах закладів освіти області, про що засвідчують матеріали проведених вебінарів, круглих столів, робочих зустрічей з педагогами у режимі онлайн  та  офлайн-навчання тощо.

Записи вебінарів можна переглянути на офіційному каналі КЗ ЛОР ЛОІППО – YouTube, зокрема й вебінари Марії Барни, що стосуються загальних питань впровадження НУШ у 5-х класах (https://www.youtube.com/watch?v=OHE83knZBDo&t=771s) та підходів до оцінювання математики у 5-их класах НУШ (https://www.youtube.com/watch?v=f7PgxOh4jhg&t=2980s) і (https://www.youtube.com/watch?v=q9ow5kIKxkY&t=2186s).

 

Марія Барна, зав.кабінетом координації
впровадження НУШ і моніторингу
Львівського ОІППО, канд.пед.наук, доцентка

 

З робочими матеріалами до цих вебінарів (Додатки 1-5) можна ознайомитися ТУТ:

  1. До питання щодо організації освітнього процесу у 5-их класах закладів  загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році  (за матеріалами  листа МОН України від 19.08.2022 р. № 1/9530-22 “Про інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів/інтегрованих курсів у закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році”
  2. Навчальна програма з орієнтовним календарно-тематичним плануванням уроків математики в 5 класі (5 год. на тиждень) І семестр 2022-2023 н.р. (80 год)
  3. Технологічна матриця для здійснення формувального, проміжного та підсумкового тематичного оцінювання учнів 5-их класів НУШ з математики (1 семестр 2022-2023 навчального року)
  4. Математика у 5-их класах НУШ: як створити і оцінити тематичну діагностувальну роботу
  5. Тематична діагностична робота №1 з математики ( 5 клас). Повторення матеріалу, вивченого у 4 класі

 

Переглядів - 2 569